خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

پنج پوليس در بادغيس کشته و مجروح گرديد

پنج پوليس در بادغيس کشته و مجروح گرديد

Apr 29, 2015 - 15:19

قلعه نو(پژواک، ٩ ثور ٩٤): در اثر حملۀ مخالفين مسلح  در"کوتل سبزک" از مربوطات مرکز ولايت بادغيس؛ سه پوليس کشته شده، دو تن زخم برداشته و دو تن ديگر ناپديد گرديده اند.

سمونوال محمد قيوم انگار آمر امنيت قوماندانى امنيۀ بادغيس، به آژانس خبرى پژواک گفت که اين تعداد پوليس، قبل از ظهر امروز در جريان حملۀ مخالفين مسلح بر يک پوستۀ پوليس ملى در اين منطقه، کشته و مجروح گرديده اند.

بهاءالدين رييس شوراى ولايتى بادغيس، قبل از ظهر امروز به آژانس خبرى پژواک گفته بود که يک پوستۀ پوليس در کوتل سبزک، به دست مخالفين مسلح سقوط کرده است.

طالبان مسلح، گفته بودند که در اين منطقه، يک پوستۀ امنيتى را تصرف کرده اند، که در جريان آن شش پوليس را کشته و يک تن ديگر را بازداشت نموده اند.

به گفتۀ آنها، از اين پوسته چهار کلاشنکوف، يک ميل تفنگچه و يک اندازه مهمات نيز به دست آورده و دو موتر رينجر پوليس را به آتش کشيده اند.

آمر امنيت قوماندانى امنيه نيز تاييد کرد که مخالفين مسلح، به اين پوسته داخل شده بودند؛ اما پوستۀ مذکور بعد از حدود ده دقيقه، دوباره به دست نيروهاى امنيتى افتاده است.

 موصوف که ظهر امروز صحبت ميکرد گفت که اين پوسته، در دست نيروهاى امينتى است و کدام درگيرى در منطقه وجود ندارد.

وى افزود که مخالفين مسلح، يک موتر رينجر را در منطقه به آتش کشيده؛ اما اسلحه و مهمات را به دست نياورده اند.

حملات مخالفين مسلح، در اين ولايت غربى افغانستان، از چند روز گذشته بدينسو افزايش يافته است.

علامت: 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

اعلانات

Advertisement