خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

برای جلب کمک به آسیب دیدگان حوادث در کشور حساب بانکی ایجاد می‌شود

برای جلب کمک به آسیب دیدگان حوادث در کشور حساب بانکی ایجاد می‌شود

Nov 14, 2015 - 17:59

کابل (پژواک، ۲۳عقرب۹۴): وزیر دولت در امور رسیدگی با حوادث می‌گوید که بنابر هدایت رئیس جمهور، بخاطر جلب کمک به آسیب دیدگان حوادث در کشور یک حساب بانکی ایجاد می‌شود.

ویس احمد برمک این موضوع را امروز در یک نشست خبری در کابل بیان کرد.

وی گفت که در روز‌های آینده یک صندوق و یک حساب بانکی را ایجاد خواهد شد تا تاجران و دیگر مردم از طریق آن به آسیب دیدگان حوادث کشور کمک کنند.

برمک افزود: «طبق هدایت رئیس جمهور و رئیس اجرایی یک حساب بانکی دالر و افغانی بر علاوه حساب حالات اضطرار در د افغانستان بانک ایجاد خواهیم کرد.»

وی از افغان‌ها در داخل و خارج کشور خواست تا با استفاده از این حساب بانکی به نیازمندان کمک کنند تا این اداره در مواقع ضرورت به آنان برساند.

وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث خاطر نشان کرد که مقدار پول کمک شده در این حساب بانکی در پایان سال از طریق وب سایت این اداره و رسانه‌ها نشر خواهد شد.

در ادامه این نشست خبری، اسماعیل، نماینده شرکت لوجستیکی «ناردرن افغانستان» گفت که این شرکت سه میلیون افغانی را از طریق صندوق ایجاد شده به آسیب دیدگان حوادث اخیر در کشور کمک کرده است.

 

 

 

 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

اعلانات

Advertisement