خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

وزير داخله بر ایجاد تغییر مثبت برای تامین امنیت کابل تاکید کرد

وزير داخله بر ایجاد تغییر مثبت برای تامین امنیت کابل تاکید کرد

Mar 04, 2017 - 18:03

کابل (پژواک، ١٤ حوت ٩٥): وزير امور داخله حين معرفى مسوولين جديد امنيتى کابل، از پولیس کابل خواست که تغییر مثبت را در بخش امنيت شهر کابل به میان بیاورند تا اعتماد مردم بر پولیس بیشتر شود.

 

پاسوال حسن شاه فروغ، به حیث قوماندان زون ١٠١ آسمایی کابل؛ و مل پاسوال محمد سالم الماس، به حیث رییس تحقیقات جنایی، از سوی وزیر داخله به منسوبین این قوماندانی معرفی گرديد.

 

در محفلى که امروز به همين مناسبت در قوماندانى امنيه ولايت کابل برگزار شده بود، تاج محمد جاهد وزير امور داخله گفت تغییر و تبدیلی، یک امر طبیعی است که به اساس لزوم دید، بهبود وضعیت امنیتی و بهتر شدن کارها صورت مى گيرد.

 

وى افزود که کشور ما با در نظرداشت موقعیتش دستخوش ناامنی ها بوده است؛ ناامنی مردم را تهدید میکند و مردم توقع تامین امنیت را در کابل دارند.

 

موصوف جنگ فعلی را در کشور، یک جنگ اعلام نشده خواند و گفت که پولیس در خط نخست مبارزه با تروریزم قرار دارد و هر روز قربانی میدهد؛ اما به اثر دسیسه های دشمن، دستاوردهای پولیس برعکس انعکاس داده میشود.

 

جاهد تعهد کرد که مشکلات در صفوف پولیس را بر طرف خواهد کرد.

 

وزير داخله، از پولیس کابل خواست که تغییر مثبت را در بخش امنيت شهر کابل به میان بیاورند تا اعتماد مردم بر پولیس بیشتر شود.

 

او گفت: "باید انتظارات مردم کابل بر آورده شود، تلاش ها صورت گرفته؛ اما کافی نیست، کابل پایتخت افغانستان است، باید این شهر نماد افغانستان باشد."

 

اما او علاوه کرد که اگر همکاری مردم را نداشته باشند، با ایجاد پوسته و فرقه امنیت تامین نمی شود.

 

پاسوال حسن شاه فروغ قوماندان زون ١٠١ آسمایی کابل گفت که بیشتر از پیش تلاش خواهد کرد و یک سلسله تغییرات را به منظور تامین امنیت در کابل به وجود خواهد آورد.

 

عبدالرحمان رحیمی قوماندان قبلى زون ١٠١ آسمایی کابل گفت: "آنگونه که لازم بود، نتوانستیم صد درصد حوادث را مهار کنیم."

 

اما وى در خطاب به دشمنان کشور گفت: "ما در این جنگ اعلام نشده پیروز می شویم و از تمامیت ارضی دفاع می کنیم."

 

موصوف دستاوردهای پولیس کابل را در دو ونیم سال گذشته بی نظیر خواند و از تمام پولیس کابل خواست تا رهبری جدید را همکاری نمایند.

علامت: 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement