خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

وزارت زراعت در سال نو ٢٦ ميليون نهال غرس مى کند

وزارت زراعت در سال نو ٢٦ ميليون نهال غرس مى کند

Mar 20, 2017 - 15:55

کابل (پژواک، ٣٠ حوت ٩٥): ريیس‌ جمهور محمد اشرف غنی، صبح امروز به پيشواز سال نو، یک نهال را در صحن ارگ ریاست‌ جمهوری در حالى غرس کرد که قرار است در سال ١٣٩٦، در سطح کشور ٢٦ ميليون نهال غرس شود.

در خبرنامه دفتر سخنگوى رييس جمهور آمده است که در این مراسم، رولا غنی خانم رییس جمهور، محمدحنیف اتمر مشاور امنیت ملی، اسدالله ضمیر وزیر زراعت، آبیاری و مالداری و برخى مقام هاى ديگر شرکت داشتند.

رييس جمهور غنی در اين مراسم، از شهروندان کشور خواست که برای داشتن افغانستان سبز و محیط سالم، فرصت را غنیمت شمرده و در فصل سرسبزی در محیط کار و خانۀ شان نهال غرس نمایند. 

امروز کمپاين بهارى نهالشانى کمربند سبز شهر کابل، در کوه تلويزيون نيز آغاز شد.

لطف الله راشد سخنگوى وزارت زراعت مالداری و آبیاری، به آژانس خبرى پژواک گفت قرار است که در کمربند سبز کابل که شامل کوه آسمايى، قرغه، کوه تلويزيون، کوه شيردروازه و قصبۀ اين شهر مى شود، ٢١٣ هزار نهال غرس گردد.

همچنان موصوف افزود قرار است که به اساس پلان اين وزارت، در سال ١٣٩٦ در سطح کشور بيش از ٢٦ ميلييون نهال مثمر و غيرمثمر غرس شود.

علامت: 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement