خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

غنى: باسهل انگاران تامين امنيت مراسم جنازه در ديروز برخورد قانونى شود

غنى: باسهل انگاران تامين امنيت مراسم جنازه در ديروز برخورد قانونى شود

Jun 04, 2017 - 14:55

کابل(پژواک، ۱۴ جوزا ۹۶): رییس جمهور غنی می گوید با آنانیکه در زمینۀ تامین امنیت مراسم جنازه سالم ایزدیار سهل انگاری کرده اند، برخورد جدی و قانونی شود.

رييس جمهورغنى که قبل از ظهر امروز، درجلسۀ شوراى امنيت ملى در ارگ صحبت ميکرد، با بيان مطلب فوق افزود که به خانواده های شهدای این رویداد، رسیدگی و برای تداوی مجروحین از تمام امکانات دست داشته استفاده صورت گیرد.

در حمله روز گذشته بر مراسم نماز جنازه سالم ایزدیار پسر علم ایزدیار معاون مشرانوجرگه ۷ تن کشته شده و ۱۱۹ تن زخم برداشتند.

به نقل از خبرنامۀ ارگ که به آژانس خبرى پژواک مواصلت کرده، دراين جلسه فرید حمیدی لوی څارنوال کشور گفت که لوى څارنوالى، از لحاظ هیئت تحقیق و از لحاظ تخنیکی، آمادگی های لازم برای تحقیق این رویداد را روی دست گرفته است.

او افزوده است که رویداد مذکور را با جدیت و در نظرداشت ابعاد مختلف آن، مورد بررسی قرار خواهند داد.

خبرنامه علاوه کرده که جلسه شورای امنیت ملی، در رابطه به آمادگی ها و چگونگی تامین امنیت نشست پروسه کابل که قرار است به میزبانی دولت افغانستان با اشتراک  مقامات و نمایندگان بین المللی در کابل برگزار گردد، صحبت نمود و بر اهمیت برگزاری این نشست تاکید گردید.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement