خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

وزارت داخله: از خريد و فروش و استعمال پتاقی و فيرهای شاديانه جلوگيرى گردد

وزارت داخله: از خريد و فروش و استعمال پتاقی و فيرهای شاديانه جلوگيرى گردد

Jun 21, 2017 - 10:36

کابل (پژواک،۳۱ جوزا ۹۶): وزارت داخله، از شهروندان کشور ميخواهد تا در ايام عيد، از اعمالى که سبب اخلال امنيت و تشويش مردم می شود، جداً اجتناب نموده و به اطفال خودبفهمانند تا دست به اين گونه اعمال نزنند.

در ابلاغيۀ اين  وزارت که به روز ۴ شنبه (۳۱جوزا) به آژانس خبری پژواک مواصلت نموده، آمده است که به اساس فيصله رهبری وزارت امورداخله، نيروهای پوليس ملی مؤظف گرديده اند تا از خريد و فروش، استعمال باروت (پتاقی) و فيرهای شاديانه که باعث آزار و اذيت مردم گرديده و در بعضی موارد می تواند به مجرمين نيز فرصت سوء استفاده برای اخلال امنيت را فراهم سازد، جداً جلوگيری نمايند.

اين وزارت، از شهروندان کشور بخصوص همشهريان کابل تقاضا می نمايد تا از همچو اعمال که سبب اخلال امنيت و تشويش مردم می شود، جداً اجتناب نموده و به اطفال خويش بفهمانند تا دست به اين گونه اعمال نزنند.

همچنان وزارت امورداخله ازهمشهريان کابل تقاضا می نمايد تا به منظور دستگيری فروشندگان باروت(پتاقی) و وسايل آتش زا با پوليس ملی همکاری همه جانبه نمايند تا با مرتکبين برخورد جدی و قانونی صورت گيرد.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement