خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

مقامات امنيتی: ٢٤مخالف مسلح در بغلان مرکزى کشته شدند

مقامات امنيتی: ٢٤مخالف مسلح در بغلان مرکزى کشته شدند

Jul 20, 2017 - 15:40

پلخمرى (پژواک،٢٩سرطان ٩٦): مقامات امنيتى در ولايت بغلان مى گويند که مخالفان مسلح، از چند روز بدينسو حملات گسترده را بالاى ولسوالى بغلان مرکزى انجام داده اند؛ اما با واکنش جدى نيروهاى امنيتى مواجه شده و حملات شان عقب زده شده است.

اکرام الدين سريع قوماندان امنيه ولايت بغلان گفت که مخالفان مسلح، از چهاراستقامت حملات شان را براى به دست آوردن ولسوالى بغلان مرکزى آغازکردند؛ تا اين ولسوالى را تحت تصرف خود در آورند؛ اما نيروهاى امنيتى اين حملات را دفع کردند.

موصوف اطمينان داد که نظاميان کشور، هيچگاه اجازه نخواهد داد تا مخالفان مسلح، به اهداف شوم شان برسند و در حد توان مى کوشند تا امنيت مردم را تامين کنند.

قوماندان امنيه ولايت بغلان گفت که طى ٢٤ ساعت گذشته، در اثر درگيرى ميان نيروهاى امنيتى و مخالفان مسلح در ولسوالى بغلان مرکزى،  ٢٤ مخالف مسلح کشته شده و ١٨ تن ديگر مجروح گرديدند.

حنيفه باشنده ولايت بغلان گفت که حکومت، نبايد ناامنى بغلان را ناديده بگيرد و بايد يک تصميم جدى در زمينه اتخاذ گردد تا مردم هر روز قربانى ندهند.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement