خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

برنامه ميترخوانى توسط موبايل درکابل آغاز مى گردد

برنامه ميترخوانى توسط موبايل درکابل آغاز مى گردد

Aug 20, 2017 - 18:34

کابل (پژواک،٢٩ اسد ٩٦): شرکت برشنا مى گويد که تطبيق برنامه ميترخوانی توسط موبايل (Spot Metering) به زودى در کابل آغاز مى گردد.

در خبرنامۀ شرکت برشنا که به آژانس خبرى پژواک رسيده است گفته شده که اين رياست، توانسته تا اين برنامه را در حوزه هرات برشنا، بطور موفقانه در تمام نواحی پانزده گانه شهری و  ولسوالی های ولايت هرات که بيشتر از ٢٤٥٠٠٠ مشترک دارند تطبيق نمايد.

منبع افزوده است که تطبيق اين سيستم، گام استوار در عرصۀ شفافيت، تعهد و قانون مندی برای مشترکين از جانب شرکت برشنا مى باشد.

به گفته مسوولان در شرکت برشنا، شفافيت در پروسه خوانش ميترهای مشترکين، تبديل شدن سيستم کاغذى به سيستم الکترونيکى، جلوگيرى از اشتباهات ارقامى، کم شدن فاصلۀ زمانى بين خوانش ميتر و چاپ بل مشترکين، حذف دو مرحلۀ زمانگير کارى (چاپ راپورميترخوانى و درج آن در سيستم) و جمع آورى عوايد در اسرع وقت، از مزاياى برنامۀ ميترخوانى توسط موبايل مى باشد.

شرکت برشنا مى گويد که اين شرکت در  تلاش استفاده از آخرين تکنالوژی های روز برای خدمات بهتر و سريعتر به مردم افغانستان است؛ تا باشد که فاصله بين مشترکين و اين اداره، کوتاه تر گردد و رضايت شهروندان را با خود داشته باشد.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement