خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

توافقنامه همکارى ميان (FAO) و پوهنځى زراعت پوهنتون کابل امضا شد

توافقنامه همکارى ميان (FAO) و پوهنځى زراعت پوهنتون کابل امضا شد

Sep 13, 2017 - 16:46

کابل (پژواک، ٢٢ سنبله ٩٦): سازمان خوراک و زراعت ملل متحد، پوهنځى زراعت پوهنتون کابل را در قسمت ارتقاى ظرفيت، تبادله منابع و معلومات همکارى مى کند.

در خبرنامه سازمان خوراک و زراعت  ملل متحد (FAO) در افغانستان، که به رسانه ها فرستاده شده، آمده است که توافقنامه دوجانبه همکاری­هاى يادشده، امروز ميان توميو شيچرى نماينده اين سازمان و وکيل احمد سرحدى رييس پوهنځى زراعت پو هنتون کابل، امضا شد.

در خبرنامه آمده است که سازمان يادشده، بر اساس این توافقنامه در قسمت آموزش استادان، فراهم سازى برنامه هاى کارآموزى براى فارغان اين پوهنځى و مشوره هاى تخنيکى براى انجام تحقيقات با پوهنځى زراعت پوهنتون کابل همکارى خواهد کرد.

منبع بدون ارايه جزييات نوشته است که اين سازمان، در قسمت تهيه منابع مالى براى تطبيق برنامه ها و انجام مطالعات تحقيقاتى، با پوهنځى زراعت همکارى تخنيکى مى نمايد.

همچنان در خبرنامه تذکر رفته است که به اساس اين تفاهمنامه؛ هر دو جانب با هم در قسمت تبادله منابع و معلومات و توسعه پيام هاى ترويجى و انتشار معلومات و اطلاعات، همکارى خواهند داشت.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement