خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

معينيت جوانان تعداد ازفعالان شبکه هاى اجتماعى راتقديرکرد

معينيت جوانان تعداد ازفعالان شبکه هاى اجتماعى راتقديرکرد

Nov 16, 2017 - 14:54

کابل(پژواک، ۲۵عقرب ۹۶):معينيت جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ از شماری فعالان رسانه يى و شبکه هاى اجتماعى که  بيشتر براى وحدت ملی و همگرايی کار کرده اند،تقدير به عمل آورد.

کمال سادات معين جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ درنشستی که زير نام " تقدير كاربران فعال شبكه هاى اجتماعى" در تالار کنفرانس های پوهنتون خصوصى ابوريحان البيرونی در کابل برگزارشدگفت که درگذشته دسترسى به معلومات در خصوص موضوعات اجتماعى،سياسى،فرهنگى و .. بسيار دشواربود.

اما وى افزود:"حالا نزد هر کس تيليفون همراه است و اين به مفهوم آن است که همه چيز در اختيار ما قرار دارد  و با اين تيليفون در کنار اينکه به معلومات در عرصه هاى مختلف دسترسى داريم هم ميتوانيم جنگ را دامن بزنيم و هم صلح را بوجود آوريم ."

معين جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ در خطاب به جوانان گفت که کشور درحالت بحرانی قرار دارد و دشمنان مردم افغانستان از وضعيت موجود مى خواهند به نفع خود استفاده کنند، اما جوانان نگذارندکه دشمن وحدت مردم برهم زند و بنام هاى مختلف يکى را به جان ديگر بياندازد.

عبدالفتاح فايق رييس شورای فرهنگی بدخشان گفت که  کشور به بحران رفته است  و اين حالت می تواند تا دراز مدت دوام کند، رقابت های منطقوی زياد شده و افغانستان گرفتار يک جنگ نيابتی شده است واگر کاربران شبکه های اجتماعی از اين وسيله استفاده خوب نکنند افغانستان  به سوريه دوم تبديل خواهدشد.

به گفته وی " از شبکه ها ی اجتماعی می توان در بسيج سازی افکارعامه ،ترويج همديگر پذيری و حفظ وحدت ملی استفاده کرد. "

کهکشان کوهی يکتن از تقديرشده ها در مراسم امروزى گفت:" در صفحات اجتماعى بيشتر می کوشم تا بر مسايلی که جنگ را بر صلح مبدل سازد تاکيد کنم همچنان تلاش نموده ام تا مسايل وحدت و همگرايی را از طريق فيسبوک خود انتشار بدهم ."

اين بانو از ديگران هم خواست تا با استفاده از شبکه های اجتماعی برای وحدت ، همديگر پذيری ،صلح و نفرت از جنگ تبليغ نمايند.

گفتنى است که در مراسم امروزى ده ها فعال رسانه يى و کاربران شبکه هاى اجتماعى ازسوى معينيت جوانان تقديرگرديدند.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement