خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

درگيرى بين افرادمسلح غيرمسوول پنج کشته و مجروح برجا گذاشت

درگيرى بين افرادمسلح غيرمسوول پنج کشته و مجروح برجا گذاشت

Nov 23, 2017 - 15:05

ميمنه (پژواک، ۲ قوس ٩٦): منابع امنيتی در ولايت فارياب می گويند که در درگيری ذات البينی ميان افراد مسلح غيرمسوول در شهر ميمنۀ اين ولايت، چهار تن از طرفين کشته شدند و يکتن زخم برداشت.

سمونوال محمد نعيم اندرابی آمر امنيت قوماندانی امنيه فارياب گفت که درگيرى بين دو سرگروپ افراد مسلح غيرمسوول به نام هاى اسد قره و امان گلخانه يى، امروز صورت گرفته است که در نتيجه؛ امان گلخانه يی با برادرش و دو تن از افراد اسد قره کشته شدند و يک تن ديگر مجروح گرديده است.

اندرابی گفت که ارگانهای کشفی و امنيتى به محل فرستاده شده اند؛ تا اجساد را از ميدان جنگ  انتقال داده  و عاملين قضيه را شناسايی و گرفتار نمايند.

يک منبع امنيتی ديگر در ولايت فارياب گفت که در گيری زمانی صورت گرفت که امان با شمارى از افرادش در يک مراسم فاتحه گيری رفته بودند و هنگام برگشت در قريه چرمگری به کمين اسد قره افتادند.

اين منبع افزود که طی دوسال اخير، اين سومين واقعه خونين است که بين اسد قره و  برخی افراد در منطقه رُخ ميدهد، که در اين سه رويداد ۸ تن جان باخته و  شماری مجروح گرديده اند؛ اما هيچ کس گرفتار و به چنگ قانون سپرده نشده است.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement